"soliDor" to solidny i tani produkt, który uszczęśliwi Twojego pupila

Mieliście  już Państwo drapak o podstawie 30x30 i wysokości 50 cm albo 60 cm? Jak zachowywał się Wasz duży kot na takim drapaku?

 

Dla drapaków od 50 cm wysokości dajemy podstawę 40cm x 40cm i  zastosowaliśmy podwójne wkręty podnosząc stabilność wkręconego słupka! 

Jesteście Państwo pewni, że Wasz kot drapiąc po sznurze nie ma prawa zadrzeć pazura na metalowych skoblach czy zszywkach, które używane są przez innych producentów ??? 

 Innowacyjne rozwiazanie mocowania sznura sizalowego bez użycia metalowych skobli czy zszywek to innowacyjny pomysł soliDor !!!

 

W świecie, który staje się coraz bardziej wymagający, w którym czas i transport stanowią kluczową rolę, zapewniamy naszym klientom przyjemne miejsce do robienia zakupów.

Bezstresowo znajdziecie Państwo, doskonały wybór produktów dla zwierząt w konkurencyjnych cenach i z przyjazną i pomocną obsługą. Jesteśmy producentem i jednocześnie prowadzimy sklep internetowy, więc możemy od "ręki" wykonać produkt dla Państwa pupilów.

Jesteśmy przekonani, że nasze produkty spełnią wysokie oczekiwania każdego klienta a czas w jakim trafi on do Waszych rąk skrócny będzie do minimum.

Mamy nadzieję, że przeglądanie naszej strony sprawi Wam przyjemność i że często będziecie ją odwiedzali.

Nasze produkty posiadają certyfikat "Przyjazny dla człowieka", co oprócz walorów estetycznych podnosi wartość użytkową naszych produktów. 

Sznury sizalowe posiadają świadectwa jakości wydane przez producenta, które również przedkładamy na życzenie.

 

Jeśli jeszcze nie odwiedziliście naszego sklepu, to zapraszamy!